ANEGISD365 Geniusz to nowa aplikacja oparta na generatywnej sztucznej inteligencji, która odpowiada na pytania dotyczące systemu Microsoft Dynamics 365. D365 Geniusz bazuje na aktualnej dokumentacji Microsoft i dostarcza najnowszych informacji o funkcjonalnościach Dynamics 365.

 
Aplikację opracował zespół AI ANEGIS po przewodnictwem Krzysztofa Nogiecia, architekta Azure, w odpowiedzi na potrzeby osób poszukujących wiedzy na temat systemu Microsoft Dynamics 365, podanej w łatwy sposób. Prosty w użytkowaniu czat wykorzystuje algorytmy generatywnej sztucznej inteligencji – mechanizm, na którym opiera się działanie Chatu GPT – i stanowi wirtualne kompendium wiedzy o systemie Microsoft Dynamics 365.

Jak działa D365 Geniusz?

Zasada działania asystenta jest prosta:
  1. Użytkownik wybiera jeden spośród trzech obszarów tematycznych dotyczących systemu Microsoft Dynamics 365: CRM, ERP dla dużych przedsiębiorstw, ERP dla małych i średnich przedsiębiorstw.
  2. Zadaje pytanie w wybranym temacie.
  3. Otrzymuje najlepszą odpowiedź w oparciu o aktualną dokumentację Microsoft.

D365 Geniusz oszczędza czas, który użytkownik musiałby spędzić, wertując przepastne źródła Microsoft w poszukiwaniu informacji. Bazę danych aplikacji stanowi oficjalna dokumentacja Microsoft o systemie, która jest na bieżąco uaktualniania i uzupełniana o wiedzę ekspertów ANEGIS, dzięki czemu użytkownik otrzymuje najnowsze informacje o funkcjonalnościach systemu.

Bez limitów, bez kosztów

D365 Geniusz jest dostępny dla każdego bez opłat i bez ograniczeń. Użytkownik nie musi zakładać żadnego konta, aby korzystać z asystenta. Aplikacja jest całkowicie darmowa i nie wymaga instalowania specjalnego oprogramowania. Teraz dostęp do wiedzy o Microsoft Dynamics 365 jest szybki i bezproblemowy.

Asystent ANEGIS D365 Geniusz jest dostępny na stronie: https://www.anegis.com/pl/d365-geniusz

itbook.pl to otwarty katalog firm. Polityka prywatnosci | Regulamin