simplelogonowePrzedsiębiorstwo inżynieryjne Energotest, specjalizujące się w dziedzinie pomiarów, automatyki i systemów sterowania w energetyce i przemyśle rozpoczęło współpracę z SIMPLE S.A., której przedmiotem jest wdrożenie komplementarnego system ERP dedykowanego branży projektowo-produkcyjnej.

 
Realizowane przez SIMPLE wdrożenie zakłada implementację systemu ERP w obszarach, które istotnie wpłyną na podniesienie rentowności prowadzonych projektów:
  • Zarządzanie Projektami
  • Zarządzanie Procesem Produkcyjnym 
  • Kontroling - BI.EXPERT powered by Qlik 
  • Finanse i Księgowość rozbudowany o bibliotekę funkcji raportowych INFO
  • Majątek Trwały
  • Obrót Towarowy z Obiegiem Dokumentów Zakupów
  • Zarządzanie Personelem
  • Logistyka
  • Integracji z Lotus Domino

System SIMPLE.ERP zastąpi dotychczas eksploatowane, niezintegrowane ze sobą systemy informatyczne, a nowe narzędzie BI.EXPERT zastąpi tworzone w Excelu raporty rozbudowanymi analizami graficznymi dostępnymi również na urządzeniach mobilnych.

Głównym celem projektu jest zintegrowanie wszystkich informacji biznesowych Energotestu oraz zapewnienie skonsolidowanego raportowania na poziomie grupy w jednym systemie. Wdrożenie zintegrowanego rozwiązania ograniczy koszty związane z wprowadzaniem zdublowanych informacji oraz zapewni spójność danych.

SIMPLE.ERP zwiększy efektywność realizowanych procesów produkcyjnych oraz administracyjnych. System zapewni dostęp do analiz stanów magazynowych z uwzględnieniem indeksów i lokalizacji zapasów. Dostępne w SIMPLE.ERP planowanie procesu produkcyjnego na bieżąco dostarczy uprawnionym użytkownikom informacji o wykorzystanych surowcach (z pełną ich identyfikacją), zaangażowanych aktywach techniczno-kadrowych oraz umożliwi kontrolę kosztów produkcji w porównaniu z zaplanowanym zużyciem materiałów, zaangażowaniem pracy pracowników i kosztami normatywnymi. System udostępni dane analityczne o produkcji, budżetach oraz projektach z uwzględnieniem zaangażowania na poszczególnych etapach wraz z prognozą przychodów i kosztów.

Energotest to nowoczesna, dobrze zorganizowana firma inżynierska, znajdująca się w grupie kapitałowej ELEKTROBUDOWA S.A. Spółka specjalizuje się w kompleksowym rozwiązywaniu zagadnień związanych z automatyzacją w energetyce i przemyśle. Oferuje realizację pod klucz instalacji automatyki w nowopowstających obiektach, począwszy od doradztwa technicznego na etapie przygotowywania inwestycji, poprzez projekty wykonawcze, montaże, oprogramowanie i uruchomienia, a skończywszy na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Energotest to również firma produkcyjna, oferująca wyroby automatyki elektroenergetycznej (min. automaty SZR, rejestratory zakłóceń, sterowniki ET-DCS, zabezpieczenia łukochronne, wzbudzenia generatorów) oraz wyroby do wyposażenia rozdzielnic (min. wskaźniki napięcia, przekaźniki blokady, przekładniki napięciowe i ziemnozwarciowe).

Źródło: www.simple.com.pl

 

itbook.pl to otwarty katalog firm. Polityka prywatnosci | Regulamin