simplelogonowesBIZNES, to system informatyczny, który powstał z myślą o mikro, małych i rozwijających się przedsiębiorstwach oraz instytucjach użyteczności publicznej takich jak muzea, obiekty sportowe, biura rachunkowe, hotele czy obiekty z kontrolą dostępu.

 
System oprócz podstawowych obszarów związanych z rozliczaniem kosztów sprzedaży, magazynów, księgowości i personelu, obsługuje również rezerwacje hotelowe, sprzedaż biletów czy kart dostępowych. Jego bogata funkcjonalność zapewnia pełną obsługę i zwiększenie efektywności prowadzonej działalności, pozostając przy tym intuicyjnym i prostym w obsłudze systemem nawet dla niedoświadczonych użytkowników komputerów.

sBIZNES jest odpowiedzią SIMPLE na rosnące potrzeby mikro, małych i rozwijających się firm, które szukają odpowiedniego systemu umożliwiającego im sprawne i efektywne kontrolowanie i zarządzanie wszystkim aspektami prowadzonej działalności.

Program powstał na bazie sprawdzonego przez tysiące klientów, pierwszego w Polsce zintegrowanego systemu SIMPLE-BUSSINESS.

Źródło: www.simple.com.pl

itbook.pl to otwarty katalog firm. Polityka prywatnosci | Regulamin