Infor ogłosił podpisanie umowy z firmą Jøtul, jednym z trzech największych dostawców kominków w Europie. Jøtul zaopatruje rynki na całym świecie poprzez jedną z najbardziej rozległych sieci handlowych w branży, składającą się z własnych spółek handlowych i dystrybutorów. Wspólnie z Infor Consulting Services, Jøtul ulepszy swoje obecne systemy ERP wprowadzając Infor M3 CloudSuite, które jest ustandaryzowanym rozwiązaniem dla produkcji przemysłowej.

 
Ten projekt daje nam możliwość zebrania większej liczby kluczowych dla biznesu systemów w nowoczesną platformę, która będzie funkcjonować jako siła napędowa cyfryzacji i innowacji, a także umożliwi nam dostarczanie bardziej zrównoważonych rozwiązań” – mówi Kristoffer Rosseth Nebb, kierownik ds. informatyki w Jøtul Group. „Z naszego punktu widzenia zmiana polega na optymalizacji cyfryzacji całego łańcucha wartości, od fabryki do sklepu. Musimy usprawnić współpracę i przepływ pracy w całej grupie. Procesy ręczne są zastępowane narzędziami cyfrowymi, a my mamy obszary do poprawy w zakresie automatyzacji, planowania produkcji i łańcucha dostaw. Jednocześnie nowe rozwiązanie musi spełnić nasze surowe wymagania dotyczące stabilności operacyjnej i bezpieczeństwa.


Jesteśmy przekonani, że wiele funkcji, których grupa aktualnie potrzebuje, jest dostępnych w rozwiązaniu opartym na chmurze firmy Infor. Zorientowane na produkcję przemysłową rozwiązanie jest konkurencyjne dzięki niskim kosztom operacyjnym połączonym z dostępem do branżowych funkcji. Firmy produkcyjne na całym świecie mają nieustannie nowe potrzeby i wymagania dotyczące funkcjonalności, niezawodności i stabilności, a my staramy się je spełnić” – mówi Erlend Skaar-Olsen, menedżer krajowy Infor w Norwegii.


Infor M3 CloudSuite, rozwiązanie oparte na Amazon Web Services (AWS), jest co miesiąc aktualizowane z myślą o klientach i ma specjalny zespół, który zapewnia spełnienie surowych wymagań w zakresie bezpieczeństwa informatycznego i utrzymania. Ponadto Infor kładzie duży nacisk na automatyzację i usprawnianie procesów biznesowych przy użyciu sztucznej inteligencji.

Przejście na wspólną platformę ERP opartą na chmurze współdzieloną zapewnia Jøtul – oprócz bardziej przyjaznego interfejsu z nowymi i przydatnymi funkcjami – lepszy zwrot z inwestycji dzięki usprawnieniom w zakresie logistyki, zakupów i wydajności w całej grupie – mówi Nebb. Oczekuje się, że rozwiązanie zostanie uruchomione w styczniu 2023 r.


Źródło: www.i-pcc.pl

itbook.pl to otwarty katalog firm. Polityka prywatnosci | Regulamin