Oracle poinformował, że firma Zoom Video Communications Inc. wybrała infrastrukturę Oracle Cloud Infrastructure, aby się szybciej rozwijać i zaspokajać dynamicznie ewoluujące potrzeby biznesowe, związane z wprowadzaniem innowacji i świadczeniem kluczowej usługi swojej rosnącej bazie klientów.


 
Zoom wdrożył chmurę Oracle Cloud w ciągu kilku godzin i dostarczył usługę komunikacyjną milionom uczestników spotkań

Niedawno mieliśmy do czynienia z największym wzrostem w całej historii naszej firmy, który wymagał ogromnego zwiększenia naszych możliwości świadczenia usług. Przeanalizowaliśmy wiele platform, a infrastruktura Oracle Cloud Infrastructure odegrała kluczową rolę w szybkim skalowaniu naszych możliwości i zaspokajaniu potrzeb naszych nowych użytkowników” — powiedział Eric S. Yuan, dyrektor generalny firmy Zoom. „Wybraliśmy infrastrukturę Oracle Cloud Infrastructure ze względu na najlepsze w branży zabezpieczenia, wyjątkową wydajność i niezrównane wsparcie”.


Aby obsłużyć szybko rosnące zapotrzebowanie na swoje usługi, w tym nagły wzrost dziennej liczby uczestników spotkań do 300 milionów osób, firma Zoom natychmiast potrzebowała dodatkowej pojemności chmurowej. Firma wybrała infrastrukturę Oracle Cloud Infrastructure ze względu na jej wyjątkową wydajność, skalowalność, niezawodność i najwyższy poziom bezpieczeństwa w chmurze. W ciągu kilku godzin od wdrożenia infrastruktura Oracle Cloud Infrastructure obsługiwała setki tysięcy jednoczesnych uczestników spotkań Zoom. Po osiągnięciu pełnej mocy produkcyjnej firma Zoom obsługuje obecnie za jej pomocą miliony jednoczesnych uczestników spotkań. Infrastruktura Oracle drugiej generacji pomoże firmie skalować działalność, aby nadal świadczyć klientom najwyższej jakości usługę, dostosowywać się do ewoluujących wymagań i być liderem branży komunikacji wideo.

Komunikacja wideo stała się nieodłączną częścią naszego życia zawodowego i prywatnego, a Zoom był i jest liderem innowacji w tej branży” — powiedziała Safra Catz, prezes Oracle Corp. „Jesteśmy dumni ze współpracy z firmą Zoom, zarówno w charakterze jej klienta, jak i dostawcy infrastruktury chmurowej, w czasach, gdy firma intensywnie się rozwija i łączy ze sobą przedsiębiorstwa, ludzi i rządy na całym świecie.


Firma Oracle ma wyjątkowe warunki do tego, aby pomagać firmie Zoom w szybkiej ekspansji i rozwoju innowacyjnej platformy komunikacji wideo dzięki swojej architekturze sieciowej, pojemności i lokalizacjom centrów przetwarzania danych. Zoom już teraz każdego dnia przesyła za pośrednictwem Oracle Cloud Infrastructure ponad siedem petabajtów danych, co stanowi odpowiednik materiału wideo w jakości HD o długości ok. 93 lat. Infrastruktura Oracle drugiej generacji, połączona z doświadczeniem firmy w dziedzinie bezpieczeństwa, pomoże firmie Zoom zapewniać klientom obsługę komunikacji wideo klasy korporacyjnej.

Źródło: www.oracle.com/pl
 
 

itbook.pl to otwarty katalog firm. Polityka prywatnosci | Regulamin