Karachi Shipyard & Engineering Works (KS & EW) wdroży system IFS Applications do projektów budowy statków i okrętów podwodnych, produkcji, łańcucha dostaw, finansów, zasobów ludzkich, prac remontowych i inżynierskich.


 
IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Karachi Shipyard and Engineering Works Ltd. (KS & EW) wdroży system IFS Applications™ 10 jako swój bazowy system ERP do zarządzania podstawowymi procesami biznesowymi, takimi jak zarządzanie projektami, produkcja, remonty i konstrukcja.

Jako największa pakistańska stocznia i najstarsze przedsiębiorstwo przemysłu ciężkiego KS & EW odgrywa ważną rolę w poszerzaniu bazy przemysłowej kraju. Aby pobudzić wydajność i zapewnić efektywność wszystkich swoich operacji, firma musiała wymienić swoje dotychczasowe systemy na nowoczesne i w pełni zintegrowane rozwiązanie ERP.

Po przeprowadzeniu kompleksowej oceny, która objęła kilku głównych dostawców ERP, firma KS & EW zdecydowała się na system IFS Applications. W wyniku jego wdrożenia wszystkie procesy będą zarządzane na jednej, zintegrowanej platformie, która zapewni firmie pełną widoczność procesów w czasie rzeczywistym, a także większą ścisłość informacji.
Jesteśmy pod wrażeniem możliwości systemu IFS Applications i cieszymy się, mogąc współpracować z globalnym dostawcą ERP, który ma doświadczenie we wspieraniu przedsiębiorstw, zwłaszcza stoczni – stwierdził kontradmirał Ather Saleem SI(M); dyrektor generalny KS & EW. Dodał, że firma IFS będzie się starała zrealizować projekt przed czasem oraz utorować drogę do doskonalenia i podnoszenia wydajności procesów i metod pracy stoczni.
Shiraz Lye, dyrektor sprzedaży i marketingu w IFS w Azji Południowej, dodał:
Jesteśmy pewni, że technologia IFS przyniesie ogromną poprawę wydajności, a także większą przejrzystość i wewnętrzną spójność całej rozległej działalności spółki. IFS w pełni rozumie wyzwania biznesowe związane z wdrożeniem o takiej skali, a nasz zespół ma duże doświadczenie we współpracy z klientami z tego sektora. Biorąc pod uwagę naszą wiedzę specjalistyczną i najlepsze praktyki, możemy z niecierpliwością czekać na dostarczenie znakomitego rozwiązania, które spełni wysokie standardy firmy KS & EW.
We wdrożeniu pomoże firma Synergy Computers (Pvt.) Ltd., członek sieci IFS Partner Network.

Iqbal Ahmed, dyrektor generalny w firmie Synergy Computers, dodał:
Połączenie funkcjonalności i możliwości technicznych systemu IFS Applications oraz usług świadczonych przez Synergy Computers zapewni spełnienie wszystkich wymogów biznesowych i operacyjnych firmy KS & EW. Biorąc pod uwagę naszą wiedzę specjalistyczną i najlepsze praktyki, możemy z niecierpliwością czekać na dostarczenie znakomitego rozwiązania, które spełni wysokie oczekiwania firmy KS & EW. Ekscytujące dla nas jest bycie częścią tego projektu, który wzbudza zainteresowanie w całym kraju, i z niecierpliwością oczekujemy jego realizacji w terminie i zgodnie z założonym budżetem.
Więcej na temat wspierania firm z sektorów stoczniowego i morskiego przez IFS można przeczytać tutaj: www.ifsworld.com/corp/industries/engineering-construction-infrastructure/shipbuilding/

itbook.pl to otwarty katalog firm. Polityka prywatnosci | Regulamin