IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Nettpartner, czołowa norweska firma specjalizująca się w świadczeniu usług infrastrukturalnych związanych z sieciami dystrybucji, sieciami regionalnymi i systemami sieci trakcyjnej dla kolei, zdecydowała się wdrożyć rozwiązanie IFS Zarządzanie Serwisem w Terenie (IFS Field Service Management; IFS FSM).
Nettpartner jest czołowym wykonawcą w sektorze infrastruktury elektrycznej świadczącym najlepsze w swojej klasie usługi zarządzania projektami, konstrukcyjno-budowlane i remontowe. Firma zrealizowała ostatnio kilka zaawansowanych projektów, takich jak Zephyr, największa w kraju elektrownia wiatrowa, czy instalacja w imieniu firmy Tesla największej w Europie stacji ładowania.

W celu wzmocnienia wiodącej pozycji poprzez wyposażenie swoich terenowych serwisantów w najnowocześniejsze narzędzia, firma Nettpartner wybrała rozwiązanie IFS FSM jako swoją centralną platformę zarządzania usługami.
Od początku działalności w 2006 roku zanotowaliśmy ogromny wzrost, który stworzył potrzebę korzystania z bardziej wydajnych narzędzi w celu zapewnienia rentowności i zadowolenia klienta” – powiedział Arild Borgersen, dyrektor generalny firmy Nettpartner. „Dzisiaj narzędzia cyfrowe są równie ważne, jak klucz francuski, i umożliwiają optymalizację, przewidywanie i wspieranie pracy naszych terenowych serwisantów. Dzięki rozwiązaniu IFS Zarządzanie Serwisem w Terenie będą oni w stanie osiągnąć pożądany rezultat za pierwszym razem. To z kolei pozwoli serwisantom dokładniej realizować większą liczbę zleceń, dzięki czemu klienci będą bardziej zadowoleni.
IFS Zarządzanie Serwisem w Terenie to rozwiązanie światowej klasy, które wesprze firmę Nettpartner, oferując jej następujące możliwości:
  • Zarządzanie zasobami w zakresie personelu i sprzętu
  • Nowy klient mobilny
  • Lepsza obsługa dużych aktywów
  • Rezerwowanie wykonawców
Elni Kullmer, dyrektor IFS w Skandynawii, dodał:
Cieszymy się, że firma Nettpartner zdecydowała się skorzystać z naszego rozwiązania w jednych z najważniejszych projektów infrastrukturalnych w kraju. Nasze wiodące na rynku rozwiązanie z zakresu zarządzania serwisem w terenie pomaga wielu klientom na całym świecie, co czyni je niezawodnym wyborem dla firm o złożonych potrzebach. Z niecierpliwością oczekujemy współpracy z firmą Nettpartner, aby mogła nadal oferować klientom doskonały poziom obsługi.
Więcej informacji na temat tego, jak IFS wspiera firmy serwisowe: www.ifsworld.com/corp/industries/service/

itbook.pl to otwarty katalog firm. Polityka prywatnosci | Regulamin