Spółka SIMPLE podpisała nowe umowy z podmiotami medycznymi. Największy kontrakt o wartości 3,5 mln zł brutto dotyczy realizacji zintegrowanego systemu informatycznego w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Nowe Miasto nad Pilicą.


Podpisana umowa obejmuje kompleksową informatyzację całej placówki wraz z wykonaniem projektu, budową sieci informatycznej w budynkach szpitala, dostawą, montażem, konfiguracją i uruchomieniem niezbędnego sprzętu serwerowego, komputerowego oraz bazodanowego na potrzeby Zintegrowanego Systemu Informatycznego, który SIMPLE dostarczy w części:

  • administracyjno-zarządczej (ERP) wraz z portalem pracowniczym oraz harmonogramowaniem czasu pracy,
  • medycznej (HIS i PACS) obejmującej m.in. uruchomienie portalu e-pacjent,
  • realizującej funkcję Elektronicznego Obiegu Dokumentów.
Podpisana umowa to nasz kolejny kontrakt w sektorze medycznym, który zawarliśmy w tym roku. Nasze systemy informatyczne niezmiennie cieszą się dużym uznaniem i zainteresowaniem ze strony szpitali. Zawdzięczamy to kompleksowej ofercie, ogromnemu doświadczeniu i świadomości potrzeb placówek medycznych. Projekt, który zrealizujemy dla SPZOZ w Nowym Mieście nad Pilicą jest tego najlepszym potwierdzeniem. Inwestycje o tak rozległym zakresie mogą zostać zrealizowane tylko przez wybranych przedstawicieli branży IT. – powiedział Rafał Wnorowski, Prezes Zarządu SIMPLE S.A.
SIMPLE zrealizuje prace objęte przedmiotem umowy w terminie ok. 12 miesięcy oraz zapewni gwarancję na okres 5 lat.
Implementacja rozwiązania zostanie przeprowadzona przez dedykowany Zespół. Nasi Eksperci posiadają rozległą wiedzę i doskonale znają specyfikę działalności placówek ochrony zdrowia. Nasze kompetencje w zakresie wdrożenia i świadczonych usług dają Klientom poczucie stabilności i relacji partnerskiej. Jako sprawdzony dostawca oferujemy długofalową współpracę. Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją i dużym doświadczeniem, dzięki czemu na bieżąco odpowiadamy na potrzeby, jakie pojawiają się wśród naszych Klientów. – dodaje Daniel Fryga, Wiceprezes Zarządu SIMPLE S.A.
Źródło: www.simple.com.pl

itbook.pl to otwarty katalog firm. Polityka prywatnosci | Regulamin