DahliaMatic Sp. z o.o

INTEGRATORDodaj do ulubionych
Kontakt Gottlieba Daimlera 2
Kod Pocztowy: 02-460
Miasto: Warszawa
Fax: + 48 22 574 84 72
WWW: www.dahliamatic.pl
FORMA PRAWNA: Sp. z o.o.

Opis

Jesteśmy jedną z największych i najbardziej stabilnych spółek konsultingowo – wdrożeniowych na polskim rynku informatycznym. Od ponad 15 lat doradzamy naszym Klientom w zakresie rozwiązań IT, pomagamy budować przewagę konkurencyjną, dostarczamy, wdrażamy i integrujemy wiodące na świecie systemy klasy ERP, BI, EPM – SAP, Oracle, Microsoft Dynamics, IFS, Softlab ERP by Asseco.

Nasz zespół składa się ze specjalistów o rozległej wiedzy i bogatym doświadczeniu, których priorytetem jest spełnienie indywidualnych oczekiwań każdego Klienta. Umiejętność szybkiego i elastycznego reagowania na realia rynkowe pozwala nam w łatwy sposób dopasować się do aktualnych potrzeb i sprawnie korzystać z technologicznych innowacji.

Eksperci DahliaMatic mają doświadczenie we współpracy zarówno z małymi, średnimi, jak i dużymi przedsiębiorstwami, instytucjami publicznymi oraz firmami prywatnymi. Na swoim koncie mają realizację projektów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrozumieć i spełnić potrzeby Klientów z różnych branż, sektorów i krajów.

Od 1 lipca 2016 DahliaMatic jest członkiem międzynarodowej Grupy Asseco, dostarczającej rozwiązania informatyczne podmiotom na całym świecie.

Informacje dodatkowe

SYSTEMY ERP SAP ERP, ASSECO SOFTLAB ERP

Komentarze

itbook.pl to otwarty katalog firm. Polityka prywatnosci | Regulamin