Cogit sp. z o.o.

DYSTRYBUTORDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Postępu 21
Kod Pocztowy: 02-676
Miasto: Warszawa
Telefon: 22 496 60 00
Fax: 22 496 60 23
E-MAIL: info@cogit.pl
WWW: http://www.cogit.pl
NIP: 521-10-18-927
FORMA PRAWNA: Sp. z o.o.

Opis

Cogit (dawniej Codec Polska) jest najstarszą na rynku polskim firmą konsultingową specjalizującą się w wdrażaniu systemów wspomagających zarządzanie firmami. Historia Cogit rozpoczęła się w Irlandii w 1985, gdzie powstała firma Codec. Polski oddział firmy został założony w 1995 roku. W ramach rozwoju grupy, w Warszawie powstało centrum kompetencji w zakresie systemów wspierających planowanie, analizy i podejmowanie decyzji. W 2018 roku Cogit wkroczył w nowy etap rozwoju. W wyniku wykupu menedżerskiego zrealizowanego przez zarząd kierujący nieprzerwanie firmą od 1997 roku, Cogit zyskał niezależność, dzięki której możliwy był dynamiczny rozwój oferty i zwiększenie konkurencyjności. Pozostajemy liderem realizując pierwsze w Polsce wdrożenia systemów controllingowych w chmurze.

Cogit koncentruje się na efektywnym wsparciu procesów zarządczych, m.in.: planowania, budżetowania, prognozowania, raportowania, analiz czy konsolidacji finansowej. Wspieramy wszystkie działy w organizacji od controllingu i finansów, po sprzedaż, logistykę i operacje. W naszej pracy łączymy wiedzę i doświadczenie ekspertów biznesowych i informatycznych. Naszymi klientami są głownie duże i średnie firmy ze wszystkich branż. Jesteśmy dumni z wieloletniej współpracy z liderami bankowości, handlu, usług, produkcji, mediów i przemysłu. Bazując na indywidualnych potrzebach każdego klienta, doradzamy i wdrażamy najlepiej dopasowane do wymagań i oczekiwań systemy naszych partnerów – światowych liderów oprogramowania.

Informacje dodatkowe

BUSINESS INTELLIGENCE Oracle Business Intelligence, Oracle Fusion Middleware BI Suite, Cognos Business Intelligence, Microsoft BI, SAP BusinessObjects, Infor BI, Microsoft Power BI
OPROGRAMOWANIE BIZNESOWE systemy analityczne, Business Intelligence, systemy HR, systemy APS, systemy WORKFLOW (obieg dokumentów)
USŁUGI integracyjne, szkoleniowe, serwisowe
KONSULTING IT doradztwo strategiczne

Komentarze

itbook.pl to otwarty katalog firm. Polityka prywatnosci | Regulamin