Nowa wersja, dostępna w chmurze lub jako lokalna instalacja, z nowym interfejsem, wydajność optymalizacji podniesiona o ponad 50%.
IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, przedstawia najważniejsze aktualizacje rozwiązania IFS Zarządzanie Serwisem w Terenie™ (IFS Field Service Management, IFS FSM) na konferencji IFS World Conference w Atlancie.

IFS Zarządzanie Serwisem w Terenie 6 zawiera wiele nowych udogodnień, m.in.:
  • Nowy interfejs (UX): Całkowicie przebudowany, w pełni dostosowujący się do ekranu, do uruchomienia za pomocą dowolnej przeglądarki lub urządzenia. Nowy interfejs zapewnia intuicyjną, komfortową obsługę przez użytkownika, a także bardzo atrakcyjną szatę graficzną, w tym wykresy i diagramy w wysokiej rozdzielczości.
  • Znaczne zwiększenie wydajności modułu IFS Planowanie i Optymalizacja Harmonogramu: O 50% zwiększono wydajność działania modułu IFS Planowanie i Optymalizacja Harmonogramu (elementu rozwiązania IFS Zarządzanie Serwisem w Terenie) na platformie Microsoft Azure. Ponadto zwiększono maksymalną liczbę zadań obsługiwanych standardowo przez mechanizm harmonogramowania dynamicznego (Dynamic Scheduling Engine, DSE), co znacznie podniosło szybkość działania narzędzia.
  • Elastyczność konfiguracyjna nowej generacji: Dzięki zastosowaniu zupełnie nowego języka skryptów, użytkownicy mogą indywidualnie konfigurować pola danych, procesy i reakcje na działania użytkownika. W ten sposób rozwiązanie IFS Zarządzanie Serwisem w Terenie 6 eliminuje konieczność kosztownych kastomizacji systemu, zapewnia dużą elastyczność oraz gwarantuje bezproblemowe aktualizowanie oprogramowania.
  • Kluczowe usprawnienia funkcjonalne: Oprócz dużych zmian w architekturze, rozwiązanie IFS Zarządzanie Serwisem w Terenie 6 charakteryzuje się wieloma nowymi i udoskonalonymi funkcjami i rozszerzeniami, obejmującymi zwiększenie elastyczności optymalizowania harmonogramu, zarządzanie gwarancjami, synchronizację z urządzeniami mobilnymi, a ponadto ulepszony interfejs użytkownika.
  • Jeszcze większa elastyczność wdrożeń i opłat licencyjnych: Klienci mogą wdrożyć rozwiązanie IFS Zarządzanie Serwisem w Terenie 6 jako aplikację z wieloma dzierżawcami w chmurze Microsoft Azure, jako usługę zarządzaną w chmurze lub lokalnie. Dzięki temu opcje licencyjne są elastyczne: od nabycia pełnej licencji po miesięczną subskrypcję w chmurze.
Cieszy nas możliwość zaprezentowania zalet rozwiązania IFS Zarządzanie Serwisem w Terenie 6, które jest w branżowej czołówce pod względem funkcjonalności, łatwości konfiguracji, komunikacji z urządzeniami i elastyczności działania” – powiedział Mark Brewer, IFS Global Industry Director for Service. „Ta nowa, znacznie przekształcona wersja rozwiązania wyróżnia ofertę naszej firmy. Nadal charakteryzuje się ona tak ważną dla klientów możliwością doboru potrzebnych im funkcji i różnymi opcjami wdrożeniowymi – zarówno w chmurze, jak i lokalnie. Zawsze dobrze jest mieć wybór, a nasza oferta pozwala klientom decydować o tym, co jest dla nich najbardziej odpowiednie. Elastyczność, bogata funkcjonalność, zaawansowane technologie sztucznej inteligencji, wysoce zoptymalizowane działanie i nowy interfejs użytkownika – to wszystko sprawia, że IFS Zarządzanie Serwisem w Terenie 6 stanowi najbardziej kompletne i najlepiej skomunikowane rozwiązanie do zarządzania serwisem w terenie, dostępne na rynku.
Jednym z wczesnych nabywców rozwiązania jest firma Eickhoff, wiodący dostawca maszyn i urządzeń wydobywczych, turbin wiatrowych oraz innych urządzeń do zastosowań przemysłowych. Komentując rozwiązanie IFS Zarządzanie Serwisem w Terenie 6, Dietmar Schmitz, dyrektor ds. rozwoju produktów w firmie Eickhoff, powiedział:
Dostarczamy maszyny o kluczowym znaczeniu dla działalności firm, dlatego sprawny serwis jest dla nas bardzo ważny i to wyróżnia nas wśród konkurencji. Potrzebujemy rozwiązania, które sprawdzi się w zarządzaniu ponad 6,5 milionem pozycji na złożonych listach części dla ponad 15 000 indywidualnie konstruowanych urządzeń. Rozwiązanie IFS Zarządzanie Serwisem w Terenie 6 w wydajny i komfortowy sposób pozwala podołać temu zadaniu.
Nowa wersja rozwiązania będzie ogólnie dostępna w czwartym kwartale 2018 roku. Więcej informacji na temat wsparcia IFS dla firm serwisowych: www.ifsworld.com/corp/industries/service/

itbook.pl to otwarty katalog firm. Polityka prywatnosci | Regulamin